Erkekler İçin Hediye Önerileri

Erkekler İçin Hediye Önerileri

Erkekler, özel ilgi alanları ve hobileri ne olursa olsun, genellikle alışveriş yapmak istemezler. Bunu itiraf kendileri de itiraf ediyor. Kadınlar tam tersi hediye almak ve alışveriş yapmak için daha tutkulular. Konu erkek arkadaşları veya eşler olunca özel günler için farklı önerilere ihtiyaç duyabiliyorlar. Erkeklerin gerçekten beğenebileceği bir şey seçmenize yardım edecek bazı fikirler ve öneriler arıyorsanız bu rehber size ilham verebilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 1: Yeniden Kullanılabilen Not Defteri

Bu not defterinde sayfalar hiç bitmez. Erkek arkadaşınız, akrabanız veya eşiniz için bu defter son derece parlak bir fikir ve uzun zaman kullanabileceği bir ihtiyaç olabilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 2: Ahşap Model Seti

Ahşap model setleri motorlu araçlardan binalara bir çok kategoride model oluşturmayı destekleyen ürünlerdir. Erkekler için özellikle otomobil veya motorlu araçlar kategorisindeki modeller çok iyi bir hediye fikri olabilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 3: AirPods Koruyucu Silikon Kılıf

Bu kullanışlı Apple AirPods sililkon kılıflar kulaklıkları güvenli ve sağlam bir şekilde ve kolayca erişilebilecek bir yerde muhafaza amaçlı üretilmiştir. Esnek silikondan yapılmış olup AirPods kasasına rahatça oturur ve bir kemer, çanta veya anahtarlığa takılabilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 4: Deri Ön Cep Cüzdanı

Deri ön cep cüzdanı

Bu ön cep cüzdanlarının geleneksel arka cep stiline göre bazı avantajları var. Kredi kartlarının ve paranın önde kalması daha güvenlidir. Ayrıca oturma sırasında arka cebe göre daha az rahatsız edicidir. Kavisli tasarım hem para hem de kartları rahatça taşıyan ön ceplere mükemmel şekilde uyar. Daha fazla koruma için, dikişli RFID engelleyicilere sahiptir böylece havaalanı ve Xray cihazlarına takılmadan geçilebilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 5: Klipsli Telefon Lensi

Klipsli Telefon lensi : Erkek hediye fikir ve önerileri

Eğer fotoğraf çekmeye veya teknolojiye düşkün bir erkeğe hediye alacaksanız, fotoğrafları sıra dışı hale dönüştüren akıllı telefon lensleriyle en iyi çekimlerini yapabilir. Bir cam lensin evrensel bir klipsle telefonuna veya mobil cihaza takılması oldukça kolaydır ve her biri makro, balık gözü, geniş açılı ve profesyonel portre gibi belirli bir görsel efekt sunar

Erkekler İçin Hediye Önerileri 6: Deliksiz ayarlanabilir Kemer

Deliksiz deri kayışlar özel klipsleri sayesinde istenilen ebata getirilebilir. Kemer üzerinde ayarlamalar yapmak için bir mandal sistemi bulunur. Kayış çok büyükse, ucundan kesilebilir durumdadır. Erkekler için hediyeler listesinde ilk sıralarda olan kemer için farklılık isteyenler geleneksel kemerlere göre bu klipsi kemerleri tercih edebilirler.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 7: Erkek Kol Düğmesi Bandajı

Kol düğmesi yerine bandaj

Bu yeni moda kol bandajı gömlek kollarını yerinde tutan esnek ve rahat bir gömlek manşeti görevi görecek şekilde tasarlanmış bir erkek moda çözümüdür. Gömlek kollarını düğmelemek istemeyen fakat kıvırmaktan da nefret eden erkekler için çok faydalıdır.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 8: Kişiye Özel Deri İçecek Kılıfı

Erkekler İçin Hediye fikirleri, Kişiye Özel Deri İçecek Kılıfı

Bir bira bardağını, bir birayı, kolayı, kahve kupasını ya da bir bardak viskiyi serin-sıcak tutmak ve ellerinizi ısı değişikliklerinden korumak için özel bir deri içecek kılıfı hediyesi düşünebilirsiniz. Bu hakiki deri kılı asla silinmeyecek veya solmayacak şekilde kişiye özel markalanır.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 9: Kişiye Özel Enlem Boylam Kazınmış Bardak

Erkekler İçin Hediye Önerileri 9: Kişiye Özel Enlem Boylam Kazınmış Bardak

Özel bir yerin koordinatlarını bardak üzerine kazıtılmış şekilde bunu hediye ettiğinizi düşünün. Çok havalı ve anlamlı bir hediye fikri denilebilir. Su bardağı, viski veya bira bardağı üzerine özel bir yerin koordinatlarının kazıtıp erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza hediye edebilirsiniz.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 11: Kişiye Özel Kravat İğnesi

Kendi adınızın, çocuğunuzun veya hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini bir kravat iğnesine yazdırabilir, bu iğneyle beraber bir kravat hediye edebilirsiniz.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 13: Vantuzlu Çalışma Masası

Erkekler İçin Hediye Önerileri 13: Vantuzlu Çalışma Masası

Bu vantuzlu cama yapışan aparat sayesinde bir pencereyi stand-up çalışma istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Çalışma alanınızın daima iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayan ayarlanabilir ve taşınabilir bir çözümdür. Masa, endüstriyel sınıf vantuzlarla cama ve diğer gözenekli olmayan yüzeylere (fayans gibi) sağlam bir şekilde monte edilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 14: Bambu Ahşap Kol Saati

Erkekler İçin Hediye Önerileri 14: Bambu Ahşap Kol Saati

Kullanıcının, kendini doğaya yakın hissetmesini sağlamak için tasarlanmış çarpıcı ve sade bambu ahşap saatler. Oldukça hafif ve doğal görünen bu saat erkekler için oldukça şık ve havalı bir hediye olabilir.

Erkekler İçin Hediye Önerileri 15: Anahtar Düzenleyici Akıllı Anahtarlık)

Anahtarlar hep kargaşa halinde cepte veya çantada sorun çıkartabilen araçlardır. Kargaşanın yanında en büyük sorun, anahtarların kaybolması veya konulan yerin unutulması. Bu soruna netlik getiren Keysmart, cep telefonundan takip edilebilen bir anahtarlık ve organize üretmiş. Keysmart, unutkan bir erkeğin çok işine yarayacak bir hediye fikri olabilir.

Yorum yaz

Öcekini Oku

Apple’dan Yeni Patent Başvurusu

Sonrakini Oku

Çorumda 2 İntihar