10 Yaş Altı Çocuklar İçin Hediye Fikirleri

10 yaş altı çocuklar için hediye fikirleri

10 yaş altı çocuklar için onların ilgisini çekebilecek ve onları heyecanlandıracak hediye fikirlerine ihtiyacınız varsa bu rehber tam size göre.

Çocuklar için hediye fikirleri : Yürüyen oyuncak at

Yürüyen Oyuncak At

Tamamen mekanik olan bu at üzerinde her ıplandığında tekerlekleri hareket ettiren bir mekanizmaya sahip. Elektronik parçalar olmadan tasarlanan ve bir çocuğun kendi kendine hareket etmesi için tasarlanan bu çekici binici oyuncak, denge oluşturmak için idealdir. Ve üzerinde oynamakta oldukça eğlencelidir.

Işıklı Bloklar

Bu plastik blok setlerini çocuklar çok seviyor, ama o plastiklerin hepsi zamanla biraz donuklaşarak solgunlaşıyor. Solgunlaşan klasik bloklar yerine birbirine bağlı ışıklı bloklardan hiç sıkılmayacaklar. Işıksız ortamlarda arkadaşlarıyla birlikte çocuklar, bu ışıklı bloklarla saatlerce vakit geçirebilir.

Yapışkan Bloklar

Gecko, hangi yöne ya da yer çekimine bağlı kalmaksızın, hemen hemen her yüzeye yapışabilen blok çeşididir. Bu eğlenceli ve sezgisel bloklar birbirine temas eder etmez yapışarak yerçekimine meydan okuyan şekiller oluşturmayı sağlar.

Esnek Roll-Up Piyano

Bu taşınabilir piyanolar her yerde açılıp çalıştırılabilir türden müzik aletleri.İçeriğinde birden fazla klavye tonu ve demo şarkı var; çocukların mini başyapıtları için kayıt ve çalma seçeneği bile sunuyor. Pil veya USB ile çalışır; böylece seyahat ederken, kampta ya da evde dolaşırken oynanabilir. Dahili hoparlör üzerinden pratik olarak ses alınabilirken daha iyi bir performans için ses sistemine bağlantı seçeneği sunar.

Trafik Çocuk Oyun Halısı

Trafik temalı bu oyun halısı çocukların minik arabalarıyla üzerinde oyun kurabileceği her daim etkili bir araç. Yakın zamanda 10 yaş altında bir çocuk hediyesi almayı planlıyorsanız trafik temalı bu oyun halısını seçebilirsiniz.

Yeniden Kurulabilen Oyuncak Yol Seti

Bilinçli oyuncaklar her zaman popüler ve eğlencelidir. Bu eğlenceli yeniden kurulabilen yol seti çocukların sürekli olarak vakit geçirebilecekleri türden bir oyuncak. Çocuklar, yumuşak ve kolay kurulup sökülen ayrıca farklı şekiller verebildikleri oyuncaklara bayılırlar.

Klasik Pedallı Oyuncak Araba

Kendi çocukluğunuzu hatırlayın akülü arabalar ve ışıklı teknolojik motosikletleriniz yoktu. Eskiden hatırladığınız klasik, yepyeni bir görünüme sahip, ancak çocuklar için aynı kalıcı çekiciliğe sahip pedallı arabalara hiç bir çocuk hayır demez. Klasik tarzdaki bu pedallı arabada çocuklar hem içeride hem dışarıda oynamaya bayılacaklar.

Organik Bez Bebekler

Klasik bez bebekler hala tüm kız çocukları için iyi bir arkadaş ve iyi bir uyku arkadaşı. Sağlığa zararlı hiç bir materyal içermeyen bu organik bez bebeklere hiç bir kız çocuğu hayır diyemez.

Yorum yaz

Öcekini Oku

Duppo Coffee and Food Ataşehir

Sonrakini Oku

Adapazarı’n da Garsona Dayak